| Ys a întrebat:

Sambata asta fac o petrecere in pijama cu prietenele mele si ne uitam la filme de groaza ascultam muzica mancam inghetata si vrem sa ne jucam jocuri dar nu pe pc.jocuri cu fetele dar am nevoie de voi sa imi spuneti niste jocuri care ati jucat si voi si sa imi spuneti cum se joaca sa fie o petrecere in pijama misto...

Răspuns Câştigător
| cutie a răspuns:

Puteti sa va puneti cortul in curte si sa stati acolo noaptea sa dormitihappy

62 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

O bataie cu perne e perfectahee hee Aveti grija sa nu faceti fulgi prin casa laughing
Puteti sa jucati adevar sau provocare, sa jucati carti, pe langa filmul ala de graza puteti sa vedeti si al film, sa cititi o revista, sa mai vb si voi despre una, despe alta.hee hee
Distractie placuta si nu uitati mancarea!winking

| Flav a răspuns:

Lasa jocurile, ia zi de unde esti si unde stai?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bataia cu perne dar atentie la fulgi...

| Antrax a răspuns:

Bataie cu pernele

daniela
| daniela a răspuns:

Eu eram inebunita dupa mima si apoi de bataile cu perne si jocul cu sticluta si intrebari indecente

| Farcas a răspuns:

:X ador petrecerile in pijama:X
Jucati monopoly, remy, nu te supara frate etc

| Bishop a răspuns:

Uite jocuri: Baba oarba, Adevar si provocare, Karaoke, carti si faceti-va portrete laughing

| BUBULINA a răspuns:

Filme de groaza?
aoleuu :-s
mai bine o comedie

| CrucifiedCountess a răspuns:

Ma chemi pe mine laughing

| Ys explică:

Te chemam daca te cun si stiam cine esdti.Crucified_Countess...dar petrecere in pijama este doar pentru prietenele mele...si pe u deocamdata nu te cun...mersi la toata lumea pentru jocuri dar eu ma gandeam la jocuri de facut nu din astea k pe astea oricum le faceam si le siam... oricum mersi...

| daddy a răspuns:

Remy happy asta daca iti placehee hee

| cutie a răspuns:

@kikinoname
laughingCred ca daca tu ai facut asta ai intors casa cu susul in joslaughing

| delia_6706 a răspuns:

Spuneti povesti de groaza sau amuzante! Nu uita tine-le treze pana la 6! cel putin!

| Melly a răspuns:

Jucati baba oarba sau adevar si provocarebig grin

| sharky88 a răspuns:

Jocul cu baiety laughing))

| kikinoname a răspuns:

Hm.adevar sau provocarelaughing(si dai din alea grele cusaruturi intre fetelaughingglumesc)bataie cu sapun sau spuma de par (sti ce misto ehappyin afara ca am facut casa varzA)farse la telefonlaughingsunati cu nr ascuns prieteni si vedeti ce zic sau mosi(bunici vostri)Concurs de mancat cine mananca mai repede o felie de pizza laughingspargeti baloane cu apa le umfleti si puteti sa le aruncati de pe balcon(daca esti la casa cu etaj cum sunt eu sau la bloc)oua ai grija sa nu te prinda parinti)sau le spargeti cu fundulaughingca e fara sau va bateti cu ele asta daca e in baielaughingsucces sper ca am fost de ajutor si nu uita chuky! Succes! cam asta faceam eu...

| dreapupikdulshe a răspuns:

Salut! Eu o sa iti dau cateva ideii superbe pentru petrecere! Daca iti place vedetele cu ar fi Miley Cyrus, Selena Gomez etc, o sa iti placa la nebunie! Ce ar fi sa aranjati un podium si sa va aranjati la petrecere cu farduri, sa va faceti parul,, hainele si etc! Apoi sa organizati o premiere stiu si eu de ezemplu,, MISS Pijama,, sau altele potii sa faci si la imprimanta niste,, diplome,,! Desigur daca urasti scoala poti sa faci la imprimanta si diplome pe care sa la scrii chair tu! Asta o sa va dea senzatia ca s-a terminat scoala! Hehe sunt cam nebunatica, si sper ca iideile mele sa te ajute! Pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

jucati poker pe porunci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrabble
Invarte sticla pe dezbracatelea
Mima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bataie cu perne si pernele sa aiba caramizi in ele rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sensei asta a fost buna rolling on the floor))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai merge si de-a ascunde salamul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faceti sex si dragoste! ah ah! nu glumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faceti sex si sarutativa! nu glumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti s va luati reviste si sa faceti teste sau chiar sa scoti de pe net si o sa va radeti P. S. sa cumperi multe dulciuri si jeleuri si chipsuri si nu uita sa ai multe perne cu care sa va bateti crede-ma ca stiu eu fac petreceri in pijama de 3 ani si si petrecerea mea e saptamana viitoare adica 11 dec de ziua mea ( va urez distractie placuta si tine cont de sfaturile mele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...in fiecare noapte de vacanta dau petrecere in pijama, si vara, ne punem toate cersafurile peste cerngile unui copac si se formeaza un cort si stam acolo peste noapte(desigur, daca nu aveti parinti speriati)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jucati remii monopoly fazan nu te supara frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu un mai multe jocuri care nu trebuie cumparate 1) face o cursa in saci (de dormit, saci simpli, pungi) 2)la aldoilea joc trebuie (farfuri, furculita si cutit si alte farfuri si orez) ia o farfurie si numara 20 de boabe de orez crud la fiecare persoana a doaua faza mai pui inca un rand de farfuri acum fiecare persoana trebuie sa dea cu furculita fiecare si cutitul fara sa atinga boabele si farfuria cine termina primul castiga jocul.