| GulDan a întrebat:

Sapt viitoare e majoratu unui coleg si m-a invitat si pe mine ce zice-ti sa ma duc? Am ceva de pierdut/castigat? Avand in vedere ca n-am fost niciodata la un party adevarat si bere am baut maxim 2 cani...nu stiu oare ma voi face de ras acolo? am inteles ca o sa dansam si asta chiar nu stiu sa fac..si mai multe.

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Dacă nu te simți în stare, nu mergi. Mergi doar dacă vor fi acolo oameni cunoscuți, nu te duci să stai străin de restul. Și cadou... un bilet la loto, dacă o să câștige, bafta lui. Dar nu câștigă happy

| greyhound a răspuns:

Daca bei bere cu cana, esti pregatit happy
Plus ca dupa ceva bautura o sa fii cel mai mare dansator

| lolz1 a răspuns:

Păi e colegul tău! Normal că zic să mergi. Nu o să te faci de râs pentru că nu ești singurul care nu știe să danseze. Acum nu cred că, chiar nu știi să dansezi în horă pe muzică populară! Mergi și tu când dansează toată lumea, în rest poți să stai la masă sau să te distrezi și altcumva! Nu fii încăpățânat, e colegul tău! Dacă nu mergi la el nici el nu o să meargă la tine! Distracție plăcută happy