| GulDan a întrebat:

Sapt viitoare e majoratu unui coleg si m-a invitat si pe mine ce zice-ti sa ma duc? Am ceva de pierdut/castigat? Avand in vedere ca n-am fost niciodata la un party adevarat si bere am baut maxim 2 cani...nu stiu oare ma voi face de ras acolo? am inteles ca o sa dansam habar am sa fac astalaughing.

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Păi du-te. Nimeni nu se naște învățat, ai putea dansa toată noaptea cine știe...
Cumpără-i un cadou drăguț și du-te.

| Cristiann25 a răspuns:

Nu trebuie sa bei daca mergi la o petrecere, corect? De dansat te uiti si tu la ceilalti si faci la fel ca pana la urma te inveti! Eu zic sa te duci ca nimic nu-i mai frumos decat sa-ti traiesti copilaria si adolescenta asa cum trebuie.Succes.

| BlackOldSun a răspuns:

Esti introvertit dupa cum se pare! mai iesi din zona aia de comfort in care esti si... just do it! ai numai o viata!

| elisabeta12345678900987654321 a răspuns:

Va fi bine, nu-ti fa griji. incadreaza-te in atmosfera. danseaza, simte-te bine! danseaza pe toate genurile de muzica, fii haotic si amuzant, si poate vei si agata pe cineva pe acolo, succes! laughing