| tpu_1400 a întrebat:

Se apropie ziua celei mai bune prietene si nu stiu ce sa ii cumpar cadou va rog ajutati-ma... a si vfeau unul mai complet nu numai o bluza sau etc pentru ca si ea mi-a adus mie foarte multe chestii

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! pai iai pute cumpara prieteni tale o multime de lucruri.depinde ce varsta are. daca e mai mica ii poti cumpara o jucarie de plus foarte mare, iar daca este mai mare ii poti lua o trusa de machiaj de exemplu.tu ai spus sa nu ii iei o bluza.ii poti lua un tricou foarte frumos(banuiesc ca ii sti gusturile daca e prietena ta) si o fusta draguta...sau chiar un costum de baie. Sper ca team ajutat.succes in continuare!

| Ioana_9117 a răspuns:

Poti sa ii iei un lantisor gen : http://www.bestial.ro/......rever.html sau ii poti lua un hamster.sau un catelus, pisicuta.sau daca ii place fotografia ii poti lua un polaroid http://www.okazii.ro/catalog/55521526/polaroid-supercolor-635cl.html sau ceva care sa ii foloseasca si sa ii aduca mereu aminte de tine.o bratara draguta, ceva ce stii ca i-ar placea.sau ceva ce isi dorea de mult itmp.

| deliamaria13 a răspuns:

Pai si ziua mea se apropie si eu imi doresc un mouse pufos. poate ii va placea si ei.sau o carte, sau chiar pantofi, ii mai poti lua ceva simbolic care sa va simbolizeze prietenia