| PuștoaicaPanda a întrebat:

Se apropie Crăciunul și nu știu ce cadou să-i cumpăr/confecționez celei mai bune prietene. Ajutați-mă cu câteva idei. Funda! :*

Răspuns Câştigător
| twilightt a răspuns:

Ai putea sa ii iei un glob de craciun, poate un glob confectionat.un bradut din acela mic.un parfumel care sa ii aduca aminte de clipele petrecute impreuna cu tine[de mici]unei prietene nu trebuie sa ii daruesti ceva wo..si o esarfa calduroasa ar fi buna..pe langa ce ii vei lua du-i o fotografie editata de cand erati voi mici...sau o felicitare cu zapada falsa... Poti sa ii faci ceva bun,[dulciuri prajituri etc]

1 răspuns:
| NAdrian a răspuns:

O bratara a prieteniei.Parca era la moda...