| LoOvE a întrebat:

Se poate sa cer scutire medicala tot anul la sport?

Si note de unde am?

6 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Dar de ce nu vrei sa faci un pic de miscare? Crezi ca iti strica?!

| pinkmouse375 a răspuns:

Nu ti se mai pun note, e ca si cum nu ai avea materia asta daca-ti faci scutire.

| Houselaurie a răspuns:

Da. poti scoate si nu se pun note.numai ca cand faci media generala a clasei. imparti la toate obiectele fara sport. caci nu iti pune note.acuma depinde de ce iti scoti scutire. daca ai o problema, ok. dar daca nu ai chef.eu zic sa faci sport. ora de sport de la scoala sau 2 care le ai, e f putin pentru corp. o sa iti para rau mai tarziu.eu zic sa faci sportul si sa te si apuci de un sport.winking

| Ađııa a răspuns:

Se poate. te duci la medicul de familie si ii ceri scutire ca sa nu faci sport. De note se ocupa profa/profu. Stai linistita nu o sa-ti puna note mici.
happy
funda?

| Laur_7500 a răspuns:

Pai iti iei scutire cu un anumit motiv medical pentru tot anul si in rubrica de la sport o sa scrie "scutit/scutita", si ar mai fi o alternativa care la mine a functionat. chiulesti cand ai sportul si te duci cand trebuie sa iei notewinking

| Bibb1 a răspuns:

@noktambul poate gugulusha are o problema. rolling eyes