| honeygirl a întrebat:

Spuneti mi si mie de ce nu pot raspunde la o intrebari aici pe site? scriu dar cand apas raspunde nu se intampla nimicsad!

Răspuns Câştigător
| dragutza a răspuns:

Asa mi se intampla si mie! nu-ti face griji! apasa de mai multe ori, de vreo 6-7 ori(sau poate de mai multe ori, depinde) si pana la urama iti va zice ca raspunsul e fost introdus in baza de data si o sa apara incurand!

2 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Raspunsul trebuie sa fie aprobat mai intai, daca te referi la faptul ca se incarca greu pagina de net asa mi se intampla si mie ca sunt multi useri pe site.

| crd7 a răspuns:

Trebuie sa astepti pana iti prelucreaza raspunsul administratorii TPU.