| TheCritic a întrebat:

De la o vreme, oricat as incerca, nu mai pot raspunde la intrebari. Scriu raspunsul si cand apas pe butonul "Raspunde" nu se intampla nimic. Ce pot face? A mai patit cineva de aici acest lucru?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am pățit și eu ceva mai devreme, acum constant că și-a reluat funcționalitatea.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, dar am scris la contact si s-a remediat problema. http://www.tpu.ro/contact

| TheCritic explică (pentru EmaS):

Eu sunt asa de o luna...si am trimis trei mesaje dar nu s-a remediat problema

| EmaS a răspuns (pentru TheCritic):

Of, imi pare rau. O sa se rezolve, dar mai ai putina rabdare.

evenso
| evenso a răspuns:

Dupa ce raspunzi si apesi pe raspunde apare chenarul cu Doresc sa il postez / Doresc sa il editez?
Daca da atunci click pe Doresc sa il postez, daca nu atunci scrie problema ta la Contact http://www.tpu.ro/contact

| Musique a răspuns:

Probabil site-ul are câteva probleme tehnice. Până luni se vor rezolva.

| Aleqa a răspuns:

Trebuie sa dai si pe "Doresc sa-l public". Daca tot nu se intampla nimic, trimite si tu un email cu problema ta la admini, ca se va rezolva.

| oOSaritaOo a răspuns:

Şi mie mi s-a întâmplat de multe ori şi de şi mai multe ori când intru de pe telefon, dar am aşteptat şi a trecut. happy