| ღYasumiღ a întrebat:

De ce nu pot raspunde la intrebari pe TPU? Adica scriu raspunsul in casuta iar cand apas pe "Raspunde" nu se intampla nimic.Inainte mergea.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da o eroare siteul, dar numai in Internet Explorer. Mie imi merge cu Mozilla.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu ieri aproape toata ziua (o au si altii, unii dintre noi). Cauza: cel mai probabil reclama mascata la Dom us (daca-l scriu impreuna, imi scurteaza postarea, nu ma lasa sa postez aceasta propozitie), care a incarcat/marit site-ul prea de tot. Solutia: daca ai Internet Explorer, trebuie sa ti-l inlocuiesti cu un alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera. Explorer-ul nu mai face fata TPU-ului, incarca totul foarte greu sau chiar deloc. Eu mi-am instalat ieri seara Google Chrome, si de atunci totul zboara. :)) Nu mai am nici un fel de problema.
Uite intrebarea pe care am pus-o ieri pe TPU in legatura cu acest lucru: http://www.tpu.ro/......cu-multe/. Citeste comentariile! Te vor ajuta sa-ti dai seama, daca ai aceeasi problema ca si mine, si vei putea s-o rezolvi. Succes!

| ღYasumiღ explică:

Asa este.Acum folosesc si eu Mozilla si vad ca merge.Multumesc de ajutor!