| AnnnaMarrria a întrebat:

spuneti-mi si mie mai multe motive pentru care oamenii adora sa faca cumparaturi
multumesc...

4 răspunsuri:
| euzictutaci a răspuns:

Buna! happy

Pai este un lucru relaxant si sincer te si inoiesti laughing
Nu am mai multe motive ptc. ti-am spus este RELAXANT!winking

| katy a răspuns:

La cum stam cu banii in ziua de azi,cam nimeni nu mai adora sa faca,cumparaturi, nu mai e ca inainte, oricum ca un raspuns la intrebarea ta ar fi faptul ca omul lucreaza sa castige bani si cand isi permite mai cumpara si ceva pentru sufletelul lui sa aiba satisfactie ca a investit si in el

| ZuZu_2582 a răspuns:

Pentru ca te bucuri atunci cand cumperi ceva nou!

| NoChanceForUs a răspuns:

Prostie și bani prea mulți.