| annee13 a întrebat:

Va bucurati cand mergeti la cumparaturi? De ce?

Cat de des mergeti la cumparaturi? :d Cu cine >mergeti?:

Sunt centre comerciale in orasul vostru? Spuneti cate ceva despre ele!hee hee

De ce credeti că oamenii preferă faca cumpărăturile de acolo decât în magazinele din cartierul lor?

Fundita celui mai "adevarat" raspuns! >big grin

Răspuns Câştigător
| babydoll_6582 a răspuns:

Clar ca imi place sa ma duc la cumparatuti.cui nu ii place oare?hee hee

Imi place pentru ca ma relaxeaza.:X

Dar nu merg pre des, in functie de buzunar laughing

Cel mai des, ma duc cu prietenele mele...cu iubitul meu :X

Depindehee hee

Eu stau la sat...nu sunt centre comerciale aici laughing)

In apropiere, da...

Oamenii prefera sa faca cumparaturi de acolo pentru ca au de unde sa aleaga, in plus...sunt multe oferte mai ales in preajma sarbatorilor.

Asta e parerea meabatting eyelashes

Fundita? :X big grin

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Normal ca ma bucur cand merg la cumparaturi.Pai cui nu-i place sa se innoiasca? Depinde cat de des am banihee hee).Cu iubitul de cele mai multe ori uneori se mai lipeste si cate o prietena. Centre comerciale? Nu sunt in Romania big grin

| Angiutssa a răspuns:

1.Normal ca ma bucur.
2.Cand am nevoie.Adica nu de 2 ori pe saptamana.Fondurile financiare nu-mi permit sa-mi cumpar doua bluze intr-o saptamana(vorbesc de ceva constant)
3.Sa zicem.Omnia,Winmark,Vigo,Balif si alte alea.
4.De fite.Eu imi cumpar rar haine din centrele comerciale.

| Angiutssa a răspuns:

Hmm.intrebarea ta poate fi privita din mai multe unghiuri.Desi nu stiu cine se bucura cand se duce sa cumpere paine...thinking

| mgtow a răspuns:

Da merg destul de rar sa imi mai cumpar lame de barbierit (schimb) o perie de dinti, after shave, apa de gura dezodorant si ceva bun sau niste haine. Merg in Metromar (are multe magazine in el) un fel de centru comercial sau in Carrefour ori El Corte Inglés. Merg singur.

| AnaMariaRo a răspuns:

Eu ma bucur de timpul petrecut cu fetita mea, de cum paraturi imi fac pe internet este mai commod si mult mai rapid, plus diversitatea...

| qtheodora a răspuns:

Da ma bucur pentru ca imi cumpar tot ce vreau mai ales cand sunt cu mama. Cu mama merg sunt foarte multe centre comerciale mie imi place mai ales la Kaufland si la Real. Eu cred ca oamenii prefera sa faca cumparaturile de acolo pentru ca acolo se gaseste tot ce vreibig grin

| stefanutza27 a răspuns:

Normal ca imi place sa merg la cumparaturi. Numerg in fiecare zi la shopping, dar in fiecare saptamana imi cumpar cate ceva nou. De obicei merg cu prietena mea cea mai buna pentru ca ea imi da sfaturi sincere, nu ma invidiaza ca altii, dar de obicei tin cont mai mult de parerea mea decat de a ei. Sunt si centre comerciale in orasul meu, dar foarte putine. Vreo doua trei. Nu pot spune ca am un oras preferat din care fac cumparaturi. Ce-mi sare in ochi sau ce-mi place pun mana pe el, il probez si la casa. De obicei oamenii vor sa cumpere de acolo pentru ca cred ca le aduc ceva in plus un fellde atuu. Cred ca daca isi cumpara haine de la nu stiu ce firma se pot da mari sau sunt mai frumoase. Gresit! Orice haina este frumoasa in felul ei, noi trebuie doar sa il descoperim.