| biaaaaa a întrebat:

Spuneti-mi si mie unde gasesc CLIPBOARD in telefonul Samsung Galaxy Note. Multam.

7 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Clipboard nu-l poti gasi in telefon, clipboard reprezinta locatia de memorie in care se stocheaza informatia atunci cand dai sa copiezi ceva.

| biaaaaa explică (pentru Zangetsu):

Am salvat un mesaj acolo, dar pe care l-am sters din "mesaje" si ma gandeam ca acolo il mai pot gasi...

| bombonika18 a răspuns:

Nu are

| veselie a răspuns:

Clipboard nu exista

| Artene_Nely_1980 a răspuns:

Unde gas esclusivamente clibuord

| Melania_Cristiana_1999 a răspuns:

Daca vrei sa stergi ceva din clipboard trebuie sa dai pe S Memo si sa ti apasat pana iti scrie copiere sau clipboard, iar mai apoi sa apesi pe "golire" care se afla in dreapta sus

| Saiu_Nicoleta_1983 a răspuns:

Spuneti-mi si mie unde gasesc CLIPBOARD in telefonul Samsung Galaxy Prime.Multumesc