| Micuţa a întrebat:

Statusuri de dezamagire! Va rog. Ofer funda! >big grin

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

♥Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."
♥Invat sa plang fara lacrimi,sa admir cu masca indiferentei pe chip,sa sufar razand de fericire,am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!
♥Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut,chiar daca uneori,inima iti moare.
Totul trece,asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme!
♥Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

"Sa Te intorc| |napo| n’am Sa Te rog…Ma| Bn Sufar Sh Plang O V|ata`nTreaGa sH Blestem ca De tot Praful Sa sE aleaga.;("

As fi vrut sa te pastrez in inima…nu mai meritai iubire…uita`ma!
Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!

aici sunt si voi ramane nu mai pentru tine "

Aud v0cea de deasupra mea. Spunându.mi că nu eşti bun pentru mine.Dar inima îmi spune ca te vrea în preajmă.`

As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei.Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine

As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc.

""Femeile sunt creaturi menite sa fie iubite, nu intelese"
Daca cineva nu a gresit niciodata, inseamna nu a incercat sa faca nimic nou.

Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii... asculta bataia vantului..."

Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi, ci sunt cum sunt cand tu ma visezi.

Incearca sa razi si tu de viata...nu lasa numai viata sa rada de tine..."

Cand iti vine sa plangi adu-ti aminte de clipele in care zambeai.

Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` •

• Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu •

• Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti •"

• De-ai privi adânc în ochii mei • Ai vedea ce-nsemni pentru mine • As renunta la toate pentru noi • Nu pentru iubire •

| • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine •"

• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

Pentru el esti doar o alta fata Mai mult nu ai fost niciodata El la tine nu tine d atatea ori te-a facut sa t simti un nimeni!

zambetul e cea mai frumoasa arma, atat pentru prieteni cat si pentru dusmani!"

Fericirea nu-i decat un vis, durerea este intotdeauna reala.

pfu`. esti o bomboana de fata. pacat ca esti linsa de toti!

Am invatat sa visez...Dar in acelasi timp invat sa-mi tin ochii deschisi...Realitatea nu este asa frumoasa cum vreau eu …Dar o accept asa cum este.
Invata sa invingi lacrima chiar si atunci cand te doare.

| Andreea21Crystyna a răspuns:

♥ Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva`Este sa stai langa el si sa stii ca nu va fi niciodata al taucrying(

| Bruneta_Adelina_1996 a răspuns:

♥ Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva`Este sa stai langa el si sa stii ca nu va fi niciodata al tau(

| gabiii123 a răspuns:

Cand ai pe cineva langa tine. Si nu stii sa apreciezi. Realizezi ce greu ti.e fara el. Dupa ce il pierzi.

♥ Dilema ta sunt eu! Fosta prietenului tau day dreaming...

Decat sa minti, ca nu vrei, sufletul tu sa mi-l iei,

Mai bine pleci si ne oprim, o sa doara mai putin.

Telefonul il strang cu obsesie in mana ..Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost, si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost.

♥ Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi.

Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

| Shumy1 a răspuns:

Cele mai noi statusuri le gasesti aici: http://www.connect-s.ucoz.ro/news

cele mai noi bancuri: http://www.glumepenet.com

| Anaalex520 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta,vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Imi place vrajeala ta.dar sa nu intelegi gresit. daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit."

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa.

Te uiti la ea,dar ma vezi pe mine o atingi pe ea, dar ma simti pe mine ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea niciuna ca mine, 1000 ca ea!

Elegant, dar ce e dincolo de fata asta, stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html