| Deedii a întrebat:

Statusuri de dezamagire! straight face.
Funda oh go on!

3 răspunsuri:
| Vasilina a răspuns:

Au fost promisiuni cum ca o sa se iubeasca pana cand soarele o sa inceteze sa traiasca.

Oare. Fara ea ai fii la fel? Da oare. Fara ea te`ai simti altfel? Caci daca e departe, nu te mai simti intreg. Spui : " Pune-o intr-o mie de fete ca tot pe ea 0 aleg.
Vreau Ca Cine Ma Va Tine In Bratzee Sa O Faca Asa Cum Trebuiee!
SUFLET | de` Copil, | LACRIMI | de` adult Sh` eSentSa tare, asta e | FETITSA | Care te-a ridiCat | MEREU | in piCioare`

? Sunt doi indragositi care nu se intalnesc, Doua persoane despartite care se doresc, Doua suflete aflate la o rascruce, Doua lacrimi dar nici una nu mai curge!?

Se vede in ochii lor cum e sa fi indragostit...

El A FosSt De Vinaa Ca De Fiecare Dataa.Inceteazaa Fataa Sa Te Simtzi Vinovata!`? ti-a Promis.Stiu.Te`a Mintzit Stiu.El O Sa Regretee cand E Prea Tarziuu!`?
O sa ramâna amintiri blocate în ochii nostri goi. Ca se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi
Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n-are timp de o relatie serioasa

Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul! E cazul sa fii fericita, toate trec, o sa vina altu`!
~Nu mai exista sentimente.Numai zambete false si kantece love struck ~
Nu` te` ingrijora` din cauza` oamenilor` din trecutul` tau`. Exista` un motiv` pTr` care` nu au reusit` in viitorul` taw`!
! Sunt Fericita, Dar Nu o SpUn love struck.E Prea Dureros peNtru Altiilove struck!
Nu sunt aici pentru tine, nu sunt aici pentru cineva, sunt doar pentru mine, ma odihnesc in singuratatea mea…
Nici n`ai curaj sa te uiti in ochii ei.Te pierzi usor cand vorbesti despre acea fata, care era preferata ta odata!

Hai gata, ajunge, iti dau voie sa taci. Nu plange, nu se merita stiu ca te prefaci.
º"Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut, uita timpul ce`a trecut. Orice sfarsit e un nou inceput.:-x"º

| Dariapm a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

Cea mai grea lovitura in sufletul meu este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul.

De mult eu nu mai cred in povesti... oricum povestea mea e clara : daca nu exista interese, drumurile se separa

Am cazut, ma ridic in picioare. Am pierdut, voi marca in reluare. Am dat gres, dar nu mai conteaza. In nici un caz nu am sa ma dau batut. Am s-o iau de la inceput love struck!

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce

Învaţăă` să ai mereu un ZâmBeT` asCuns În inimăă` «3

| Nothing_9619 a răspuns:

Uite aici tot felul de statusuri, sper sa-ti placa! http://sweety-things.weebly.com/index.html