| gabibt a întrebat:

Stie cineva unde pot vedea desenele animate "Familia Trasnita" in romana?
Erau preferatele mele in copilarie sad sad sad dar nu le-au mai difuzat...

10 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/koko1/c58479dda9b1a4? video_google_com

cauta aici:)

poate gasesti:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog semntati petitia " Desenele vechi inapoi" si daca se poate dati mai departe http://www.petitieonline.ro/petitie-p50466047.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut uneori desene animate vechi si nu gasesc, desee precum; urmel, sandokan, willy fog, simsala grimm, enigmele din providence, nils holgerson, prieteni din padure, autobuzul magic, zambetul lui sharon spitz, tupu, mici ponei, lopaca, piratul jack cel teribil, ce-i cu andy, viata cu loui, copii de la 402, familia tofu, denis pericol public, caine rau, tutenshtein, dragonul american, team galaxy, spioanele, spiderman, iggy arbukle, kid vs cat, pucaa, aroon stoone, ed, edd si eddy, johnny bravo, fmilia flinstones, gemeni cramp, fetitele powerpuff, dexter, skunk fu, clanul nebunaticilor, tabara lui lazloo, ned si salamandra newton, lolek si bolek, benjamin blunhien, bibi bloxberg chiar si familia trasnita etc. de gasit nu le gasesc pe toate oricum. scuza-ma pentru. discurs m-a cam luat valul.cred ca te-am plictisit de tot si ti-am irosit si tie timpul si mie oricum.nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe net da nu tio da in romana

| nicu_3864 a răspuns:

Desene rascuplans.ro nu stiu daca il gasesti aici dar sunt multe desene pe sait :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ioutube

| Mali_3462 a răspuns:

Http://desene-animate.rascuplans.ro/tag/toate-episoadele-copiii-de-la-402/ aici sunt multe desene sin copilarie. Acum e cu copii de la 402 dar vezi ca mai jos e o lista.:)

| Maria464467 a răspuns:

Iti multumesc mult mali! ma simt fericita ca mi-am regasit din nou prietenii copilariei mele happy

| AndyAndrey35 a răspuns:

In romana nu prea sunt de gasit... Probabil exista posibiltatea de a cumpara de la unguri desenele dublate. Pentru ca si mie mi-a placut, si te inteleg, nu stiu daca iti sunt de folos, dar am gasit in maghiara, de abia mai invatam maghiara:
E un playlist cu toate episoadele gasite.

https://www.youtube.com/......tps?/watch

Daca sunt bune, spune-mi.