| Dania_3548 a întrebat:

Desenele animate preferate ale mele ( ale voastre in acest caz ) din copilarie sunt :...batting eyelashes

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Scooby Doo, Tom si Jerry, Familia Flintstone, Laboratorul lui Dexter laughing

| pwp a răspuns:

Scoby doo, viata cu louie, tom si jerry, ce-i cu andy, laboratorul lui dexter, fetitele powerpuff, copii de la 402, piratul jack cel teribil!
mi-e dor de ele!
chiar daca pot sa ma uit pe internet, nu e la fel ca si cum m-as uita la televizor!sad

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Scooby Doo, Tom si Jerry, Familia Flintstone, Dexter si DiDi, Pokemon laughing.

| lavynika a răspuns:

Viata cu louielove struck

| Marynna a răspuns:

Hmthinking

copiii de la 402, viata cu louie, tom si jerry, familia flinstone, ce-i cu andy?, tutenshtein

| Anutza2610 a răspuns:

Tom snd jerry, copii de la 402, viata cu loui, zambetul lui sharon

| LLLLLLLL a răspuns:

Arthur, copii de la 402, viata cu louie, zambetul lui sharonlove struck

| Stelistul a răspuns:

Misterele din Providence, Simsala Grimm, Tom si Jerry...