| adriana97_5200 a întrebat:

Stiti eu sunt din moldova si acum guvernamentul face niste reguli timpite...trebuie sa platim impozit pe orice...si eu azi am visat cum cineva statea la poarta mea(traiesc la casa pe pamint). Apoi a mai venit unul si se face parca astepta pe cineva. Apoi eu am observat ca la mine in camera( camera mea de la al doilea etaj are ferreastra la poarta) este o linie rosie.Adica cum unele pistoale au un lazer rosu ca mai bine sa vezi obiectul ce vrei sal impusti.SI eu atunci m-am aplecat jos. SI m-am trezit. Dar m-am trezit foarte speriata. Am cautat prin internet ce inseamna asta dar n-am gasit nimic. ajutati-ma va rog. Ce inseamna asta.

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Ce ai visat tu e din cauza stresului,nu ai incredere in tine iti lasi imaginatia sa te conduca visele vin din imaginatie,iti zic o vorba inventata de mine(daca mergi cu bicicleta pe un drum plin cu gropi si incerci sa le eviti mai tare intri in ele)asa si tu esti disperata de criza de tot felul de chestii si iti apare un vis ciudat la care te gandesti mereu,nu inteleg,dar ai o imaginatie bogata,eu am visat ceva de care daca iti spun... asa ca daca tot incerci sa nu te gandesti la visul ala mintea ta,imaginatia ta tot la visul ala ramane,asculta niste muzica usoara,clasica iti recomand sa mai citesti cate ceva din cand in cand,niste povesti,basme,soune cate o rugaciune oricare inainte de culcare si cand te trezesti,incearca sa gandesti pozitiv,cat despre visul tau,...,inseamna ca tu te uiti la tot felul de tampenii(filme horror sau thriller) incearca sa fii mai pozitiva, eu am scapat de stresul asta cu mult inainte(o luna) poti sa te gandesti astfel(cand te culci) "uite e primavara, e frumos afara mai sunt 2 luni si vine vacanta de vara "gandeste si tu pozitiv. Sper ca te-am ajutat, acum ajuta-ma si pe mine cu o fundita big grin, pls pls.