| nuconteazacummanumesc a întrebat:

Am o problema.Astazi am ajuns acasa si m am culcat.La 16:11 m am trezit si am vazut pe cineva langa mine (aveam camera incuiata ) care nu era o persoana cunoscuta si radea foarte ciudat ca si cum ar fi fost "malefica".Nu stiu daca era fata sau baiat si avea parul maroniu si statea cu mainile pe langa corp ca si cum ar fi cersit.Sunt cam speriata si nu stiu ce sa fac, mai ales ca apoi am adormit la loc si m am trezit la 17:11 ...si totul era ciudat...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| lorry17 a răspuns:

Poate totul a fost vis
Daca crezica e ceva ciudat cheama preotul sa sfinteasca camera sau merji la un psiholog
Cu asa lucruri nu e de jucathappy

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Poate ai visat ca te-ai trezit... tu de fapt dormeai in continuare.

| alex0995 a răspuns:

S-a nu mai fumezi asa mult...strasnic laughing