| SweetyGirl123 a întrebat:

Bună.
Bunica mea a murit, maine urmează să ii facem pomana de 3 saptamani, iar acum am visat-o, stătea în pat și vorbea cu mine, mi-a cerut apă și lumină, am intrebat-o cum este acolo, și mi-a zis că sunt grădini frumoase, au muzica, hore și sârbe. (Ea a fost paralizata la pat timp de 10 ani, si mereu ma punea să ii masez genunchii), si mi-a zis sa fac asta, eu am masat-o și după i-am pupat un genunchi.
După a intrat mama în camera, iar ea a dispărut, si mama mă întreba de ce vorbesc singura.
Imi puteți spune ce înseamnă asta, dacă este de bine sau de rău? Acum m-am trezit speriată, si am un sentiment foarte ciudat, dar pe de o alta parte a fost și plăcut pentru că am văzut-o.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu înseamnă nimic, nici de bine nici de rău.

| SilentRain a răspuns:

E de bine, condoleanțe
Stai fara de grijă, cine moare nu se mai întoarce nici să te bântuie măcar, poate doar amintirea