| Sclipiciii a întrebat:

Stiti niste carti interesante pentru adolescenti? Sa fie captivante,poate si cu scene de dragoste sau ceva, dar nu foarte sf si slabute.

3 răspunsuri:
| kelo0oWy a răspuns:

Elevul Dima dintr-a saptea
Cea mai frumoasa carte din lume
Cismigiu and comp.
Slam
Romeo si Julieta.
La rascruce de vanturi.

| CristianPreda a răspuns:

Citeste "Vedenia" de Heather Graham parca. Sa mai citesti si Fortareata Digitala de Dan Brown.

| doreal a răspuns:

Ok, eu am fost pe la librarii si nu prea am vazut ceva atata de interesant dar sa stii ca pe wattpad sunt foarte multe carti, create de tineri;), uite una care o urmaresc http://www.wattpad.com/story/13786779-iubit%C4%83-de-un-tiran, maine cred ca pune next.