| Biancul a întrebat:

Stiti pe cineva care are parul mov dar gen nu rosiatic sau spre roz, mov efectiv? Daca da, puteti sa intrebati ce vopsea a folosit ca tot ce gasesc sau incerc, mi se face rosiatic dupa cateva spalari si nu cumpar vopsea ieftina sau ceva. M-am si decolorat.

3 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

După câteva spalari e normal sa se schimbe culoarea

| Biancul explică (pentru Denisa0954):

Stiu dar nu e violet nici de la inceput

| Denisa0954 a răspuns (pentru Biancul):

Probabil părul pe care îl vopsesti are o tenta de galben, ca sa iasa un violet cum vezi in reclame ar trebui sa ai un par foarte deschis, spre alb.