| xIoana a întrebat:

Stiti vreo vopsea de par care iese la cateva spalari maxim 10? sau sampon da care sa dea senzatia de vopsea pe roscat ceva am parul saten nici foarte deschis da nici inchis pe la mijloc? ce ziceti

Răspuns Câştigător
| MisleadMagic a răspuns:

Iti recomand vopsea semi-permanenta, gama de la Londa are un rosca frumos si prinde pe un saten mediu pentru ca am incercat si eu pe breton si dupa cateva spalari s-a luat.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Henna este un nuantator natural si culoarea va iesi de tot dupa un anumit numar de spalari (8-12). Este in acelasi timp si un tratament pentru par deteriorat. Adica nu doar iti schimba culoarea (desi exista si henna incolora), ci si iti repara parul, il intareste, il face mai sanatos, frumos. Pliculetele cu Henna se gasesc in farmacii. Sunt mai multe nuante, vei avea de unde alege. Aici poti citi mai multe despre acest produs: http://www.ecomagazin.ro/hena-solutia-naturala-de-vopsire-a-parului/. Poti sa dai si tu o cautare pe google si sa afli mult mai multe detalii despre Henna. Eu personal ti-l recomand cu incredere. Succes!

| maria ;x a răspuns:

Poti sa iti cumperi nuantator tine mai mult timp si se ia la cateva spalari si nu e nici scump, in jur de 15 lei kiss
pup

| jp a răspuns:

Si eu iti recomand tot HENNA, este foarte bun si se ia la 3-4 splalari eu asa stiu, cine stie, oricum nu sta mult pe par dar sunt frumoase culorile, si se gasesc la farmaciile naturiste, ( insa trebuie sa stai cu el in cap doua ore ca sa se prinda, dar macar nu iti arde parul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca ceva natural: 3 - 4 castane sparte le pui intr-un litru de apa si le fierbi pana se evapora apa si ramane doar jumatate, le strecori printr-un tifon pus in doua sau trei si dupa ce te speli si te limpezesti de sampon te mai lipezesti cu "ceaiul de castane" si masezi parul, dupa cateva spalari iti intareste parul si ii da o nuanta roscat castanie

| stevie*rae a răspuns:

Pai poti incerca un nuantator. Au in hypermarketuri o gama foarte variata.