| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa imi colorez parul. Am auzit ca este o vopsea care se ia dupa cateva spalari sau spray. Imi puteti da cateva exemple?

5 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Da, nuantatorul se ia dupa cateva spalari, iar spray-ul la contactul cu apa tongue

| wanda a răspuns:

Cel mai bun e nuantzatorulbig grin
spray-ul nu tineoh go on

| DianaLostInDreams a răspuns:

Mai bine cu nuantator, nu folosi spray ca se vede urat, plus ca se mai ia si pe perna.

| cosima11 a răspuns:

Cel mai bun nuantator e cel de la Palette. prinde foarte bine si nu se duce dupa prima spalare:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna foloseste nuantatorul sau du-te la magazine si intreaba de sprayurile de par big grin
Funditabatting eyelashes?