| anonim_4396 a întrebat:

Stiu o persoana care are replica unui iphone-ului 4 (parca) si merge chiar bine si recunoaste ca e o chinezarie dar totusi merge.
Ce pareri aveti despre replici si ce credeti despre acest caz?

4 răspunsuri:
| Cataliciiii a răspuns:

Iphonul... se strica foarte repede.cel chinezesc

| iKivy a răspuns:

Nu iti recomand, poate merge bine dar nu tine atat de mult ca un iPhone original.

| cranian0000 a răspuns:

Pai sigur e un hiphone cu h in fata e o copie de vreo 200 dolari dar daca spui ca functioneaza e ok

| valentino52 a răspuns (pentru cranian0000):

200 dolari? e 30 de dolari unul maxim si se vand cu 3, 4 milioane pe la noi. Cu 200 de dolari iti iei iphone 4 second hand cu gevey sim daca cauti bine in ziua de azi laughing.