| Aalexander a întrebat:

Sunt deprimat de o saptamana : nu am pofta de mancare, n am som, n am mai mers la antrenamente, n am chef sa vorbesc cu nimeni.
Cum ma sfatuiti sa trec peste aceasta perioada? nu vreau sa iau pastile, am 18 ani.
Deja am inceput sa ascult mai multa muzica.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună.
E ok, e din cauza vârstei... Îţi vei reveni tu, poate. Continuă cu muzică şi. străduieşte-te să mai ieşi, chiar dacă nu ai chef. Nu te vei mai întâlni cu această vârstă.
O seară frumoasă!

| alincik900 a răspuns:

Incearca sa iesi, priveste o comedie buna, asculta muzica care sa ti ridice dispozitia, intilnestete cu persoanele linga care te simti bine.