| Adiiii a întrebat:

Sunt metode de ati schimba vocea la telefon.Cum ar fi : sa te tii de nastongue
ce alte metode mai stiti? Cea mai buna are funditahappy

4 răspunsuri:
| INeverStopLoving a răspuns:

Pai ai putea sa razi un pic inainte de vorbi la telefon si imediat dupa sa suni pe cine doresti tu. Asa ti se schimba vocea! Sau daca te gandesti la ceva placut inainte de suna pe persoana respectiva...automat iti schimba vocea.

| anna98 a răspuns:

Am citit intr-o carte doua chestiilaughing:1.Stai in pozitie de cosulet stii u cum se face...atunci cand vorbesti.2.Stai in pozitie ca si cum ai face lumanarea in timp ce vorbesti.laughingMerg ca a incercat o colega.laughingfundita?big grinbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un prefix, format din cateva cifre, pe care il pui in fata numarului pe care vrei sa il apelezi si atunci te intreaba cum vrei sa ai vocea. Tu vorbesti normal iar celalalt te aude cu vocea schimbata. Din pacate nu mai stiu care era combinatia de cifre, sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un prefix?
daca nu stii pin ala capat...de ce dai sperante desarte?