| Adiiii a întrebat:

Sunt metode de ati schimba vocea la telefon.Cum ar fi : sa te tii de nashappy
ce alte metode mai stiti?

Cea mai buna are funditatongue

2 răspunsuri:
| blackrose269 a răspuns:

1.Sa iti pui un servetzel la gura [Ca sa nu se inteleaga nimic]
2. Exista un site care te poate ajuta dar costa 1 euro pe minut http://phonejoker.simplus.ro/
Sper ca te-am ajutat:D

| Karashi a răspuns:

Pai... poate ca nu o sa te prea ajut, dar:
1. poti vb cu o bomboana de ciocolata in gura, dar bomboana sa fie suficient de topita, asfel sa pari ca esti analfabet
2. poti vb cu accent diferit(dar un accent de nota 20)
3. poti sati modifici singur vocea (ex:sa vb mai grav sau mai jos, sau foarte jos etc.)
Poate te-am ajutat cumva!^_-