| Adiiii a întrebat:

Sunt metode de ati schimba vocea la telefontongue. cum ar fi : sa te tii de nashee hee
ce alte metode mai stiti? cea mai buna are funditahappy

6 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Din cate stiam eu sa pui o batista pe telefon. Am auzit, dar n-am incercatbig grin. Fa intai o proba cu o prietena sa vezi daca merge.

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
Poi o metoda ar mai fii atunci cand vbesti sa pui o carpa, un servetsel pe telefon asa vocea ta va fi complet schimbata:*
Sau sa tii ceva in gura.hee hee

Funda?batting eyelashes:*

| haiZI a răspuns:

Http://www.byetsoft.eu/......a.html,mai este un fel de equalizer ca iti modifica vocea.

| R_9329 a răspuns:

Stiam ca daca iei are dintr-un balon cu heliu ti se subtieaza vocealaughingrolling on the floor.

| Vlad1996 a răspuns:

Pui o carpa, un material pe unde vorbestihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apeleaza la serviciul Phone Jocker.
http://phonejoker.simplus.ro/