| Goje_Alexandru_1999 a întrebat:

Sunt pe clasa a-8-a si o s-ar putea sa merg in banchet, puteti sa-mi spuneti ce pot sa fac la banchet?

Răspuns Câştigător
| alexutza071 a răspuns:

Buna! Eu zis sa stai linistita si sa nu te mai alarmezi asa,ai sa vezi ca o sa fie foarte frumos la banchet, o petrecere data in cinstea voastra, si acolo o sa ai ocazia sa te distrezi in adevaratul sens al cuvantului, dansand si petrecand mult impreuna cu, colegii tai din clasele a 5-a pana in prezent.doar distreaza-te si restul o sa vina de la sine! Distractie placuta!

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Poti sta linistit sau sa te implici