| manndarina a întrebat:

La o rochita pentru banchet clasa a VIII-a, merg botinele?
Cu toc thinking

4 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Cam pentru clasa a VIII-a ar merge pantofi cu tocuri, botinele, eh...nu prea!
Vei intra la liceu! Cresti.Lasa botinele si du-te ia-ti pantofi cu toc

| Corinne a răspuns:

Buna! Mult mai bine ar arata niste sandalute finute sau pantofi decupati depinde de rochita! Botinele in nici`un caz!
Bafta! kiss

| nestlebaby a răspuns:

Botine? nu! niste sandalute frumoase, comode, cu tocul nu foarte inalt pentru ca ai de dansat! si felicitari!

| kitty947 a răspuns:

Depinde de tipul rochitei.Totusi cred ca mai bine ti-ai lua niste sandale frumoase.