| DeeaAndreea1999 a întrebat:

Știu că e o intrebare tâmpita, dar vreau sa aflu raspunsul cat mai repede posibil. De ce după atâția ani in care radeam la filmele de groaza si le vedeam singura, astăzi noapte m.am speriat in așa fel încât nu am mai vrut sa ma dau jos din pat si am început sa plâng? Adică am văzut filme si mai rele in aceleasi circumstanțe, dar de data asta a fost diferit... Am vazut Exeter... Va rog... Un răspuns...

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

Dintre toate genurile de filme, ăsta (de groază) este cel mai nociv. Nu știu de ce te uiți la astfel de filme. Sunt jdemii de alte feluri, de o calitate mult mai bună (comedii, de dragoste, psihologice...). Abandonează genul ăla și bagă-te în astea. Pe lângă faptul că îți îmbogățești cultura generală, scapi și de coșmaruri, precum cel de care ai avut parte noaptea trecută.

2 răspunsuri:
| speedY2 a răspuns:

Dupa ce afli cum e facut un film de groaza nu o sa te mai speri. Daca ai vazut ceva pe viu ( om taiat in doua sau strivit ) atunci se schimba situatia

| lunarwolf a răspuns:

Da, chiar e o întrebare tâmpită