| Erika120192 a întrebat:

Bună TPU`happy.
Spuneți.mi va rog numele unui film de groază foarte înspăimântător care te ține în suspans.Eu m.am uitat la multe filme de groază și nu prea m.am speriat dar mi.am propus să încerc un film care este cu adevărat de groază :d.Îmi puteți spune niște filme pe care lea.ți văzut și care sunt foarte înspăimântătoare să fie cu adevărat de groază pentru că eu nu mă sperii așa ușor happy
Mulțumesc :*

8 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Nu îmi aduc aminte de vreun film care să mă sperie în mod deosebit, mai ales că nu sunt neapărat un fan al filmelor de acest gen. Încearcă "The Fourth Kind" http://www.imdb.com/title/tt1220198/ sau "The Exorcism of Emily Rose" http://www.imdb.com/title/tt0404032/.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai vazut "The Grey"?

| LuisEdward a răspuns:

Wrong Turn 4, The Hills Run Red, Silent Hill

| yoonny a răspuns:

The woman in black este horror si drama
The grudge 1, 2, 3

| Spitz10 a răspuns:

Camera 1408.Despre un scriitor de carti horror care intra intr-o camera de hotel in care 53 de oameni au murit in diferite moduri.Managerul hotelului ii spune sa nu intre dar el insista.Acolo vede fantomele oamenilor care sau aruncat de la etaj care se arunca in gol iarasi si iarasi.O fantoma il bate.Se aud zgomote de copi care plange.Curge sange din perete.O vede pe fetita lui care murise acum ceva timp. Porneste muzica singura, la fel si televizorul. Dispare ciocolata.Il fugareste prin conducta o fantoma.Toata camera ingheata.Se hotaraste sa iasa pe geam si sa se duca la camera de alaturi, dar cand iasa vede ca de fapt nu mai este nici un alt geam.La final da foc unei sticle de beutra ca sa incendieza camera si sa il salveze pompieri.Planul functioneaza foarte bine.Nimeni nu il crede dar din fericire avea la el un reportofon, si ii arata sotiei sale cand vorbea cu fica ei cea moarta. Funda?

| passsion a răspuns (pentru Spitz10):

N-are rost sa ne mai uitam la film happy

| alexandraplay a răspuns:

Eu iti zic sa vezi filmele :Terza Madre a treia mama si drag me to hell o sa te super sperii funda te rog!

| passsion a răspuns:

Incearca Rec 1 si 2, daca iti place contacteaza-ma si iti mai zic