| Rallu a întrebat:

Ce filme (de groaza) ati vazut si v-a speriat rau? cele mai sadice si mai infricosetoare primesc funda!

Răspuns Câştigător
| viper1720 a răspuns:

Poti incerca Drag me to hell...eu unul nu m-am speriat dar stiu multi care s-au speriat.seria Saw o recomand cu placere.incearca The grudge.

9 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

Autopsy :-&. E chiar sadic si cam scarbos tongue.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

The grudge, One missed call, Orfana, seria Saw, Drag me to hell, Messengers 2, Mansarda. Sau dacă vrei să te sperii mai mult uită-te la Fenomene stranii (în fiecare vineri de la 22. 00 la 00. 00). Am văzut aceste filme și seriale și ți le recomand și ție! ( în caz că nu le-ai văzut). Pa pa!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Scream 1, 2, 3

| KeepCalm a răspuns:

Cel mai gretos : The Human Centipedehappy
Cel mai infricosator: Drag Me To Hell
Cel mai sadic : Saw - 1, 2, 3, 4, 5, 6...

| tymo20 a răspuns:

Sadice:seria Friday the 13th, seria Halloween cu michael myers, Silence of the Lambs si horror:parnormal activity, Mirrors si Amityville.

| Alexandra_3484 a răspuns:

HALLOWEEN 2

ei bine, dupa ce am vazut filmul aveam impresia ca e cineva in spatele meu rolling on the floor

| deutza a răspuns:

Pe mine singuru film de groaza care ma speriat a fost drag me to hellbig grin

| Muffin_3405 a răspuns:

Try : The exorcist 1973, Shutter cel din 2004 ( facut de asiatici ), The Shining si altele thinking

ps: drag me to hell sucksbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saw, mirrors, one missed call, orfana, the grudge.