| alissa6 a întrebat:

Dati-mi niste filme HORROR de v-ati speriat rau de ele cand leati vazut, dar sa fie groaza groaza.

14 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca vrei cu adevarat sa te sperii uite aici :
http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4
.nu iti mai revii...

| saku970 a răspuns:

Buna !
1.Saw 1,2,3,4,5,6,7 (este sadic)
2.The hills run red (este genial !)
3.A nightmare on the elmstreet (nu chiar foarte rau dar este misto)
4.The strangers (inspaimntator )
5.Casa de ceara (deasemeanea genial !)
6.Drag me to hell (are si niste parti scarboase )
7.Paranormal activity (este misto dar nu foarte infricosator...cu fantome )
8.Mirrors 1 si 2 (asta chiar merita vazut este suuuperrr)
9.The grudge (eu l-am vazut decat pe trei si nu prea este groaznic.)
10.The hauting in connecticut (asta este super si mi se pare ca era bazat pe un fapt real)
11.Friday ,13th (este genial)
12.Ultima casa pe stanga ( deasemenea super)
13.The box (interesant)
14.The exorcist (este super! )
15.One missing call (interesant...dupa ce m-am uitat imi era frica sa raspund la telefon )
16.Papusa Chuchy-1,2,3,4 ( este misto )
17.Final Destination (erau 3 sau 4 parti...)
18.Orphan (genial !)
19.Wrong torn (este misto )
20.The unborn (este...tot misto )
P.S.:Recomamd special :The hills run red ,mi-a placut cel mai mult dintre cele de mai sus.Si iti zic sigur ca toate merita vazute !
Funditza ,plz ? :*:X

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Paranormal activity
Seria SAW
Drag Me To Hell
Halloween
Mirrors
Poltergeistg
The Exorcist
Case 39
Cannibal Holocaust
Fundaa?

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Drag me to hell

One missed call

Ring 1, 2, 3

The Grunge

Sunt favoritele melehappy. Sper sa-ti placa daca nu le-ai vazut dejahappy

| Gicone a răspuns:

Seria de filme "SAW" si filmul "The Train"

| alissa6 explică:

Apche m-am speriat cand am vazut cred ca nu o sa mai vad si sa aud niciodata

| DeathTheKid a răspuns:

Case39winkingce ti-au scris ceilalti nu mi se pare deloc de groaza si nu au deloc poveste.SAW este doar sadicstraight facenu te va face sa iti pui mainele la ochiwinking

| TheLastHuman a răspuns:

Seria grudge
insidious
damned by dawn

| BiscuiteBoss a răspuns:

Încearcă "The grudge ".
Are trei parţi : ).
După, poţi încerca "Saw ".
Aici, sunt 7 parti thinking
Sper că te-am ajutat happy!
Vizionare plăcută.

| Kiwi_7742 a răspuns:

"The eyes"http://www.imdb.com/video/imdb/vi263323929/ Nu te sperii asa rau, insa este o poveste interesanta! Sper sa-ti placa!

| Sabiiina001 a răspuns:

SAW-1,2,3,4,5,6,7 te caci pe tine cand vezi toate partile

| St3au2 a răspuns:

Night of the demonshappytongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The hills have eyes, the texas chainsaw massacre, scar ( este si putin psihologic), devil, devil's diary, the hills run red, wrong turn series, resident evil pls fundita happy

| freedacurey a răspuns:

Saw4