| RoxTomlinson a întrebat:

Știu că nu se mai citește în mare parte pe wattpad, dar îmi puteți recomanda câteva cărți de pe wattpad care v-au plăcut în mod deosebit? Și fanfiction-uri aș vrea. Pot să fie atât în engleză, cât și în română.

1 răspuns:
| Singleone17 a răspuns:

O sa iti dau o listă de autori care îmi plac:

AnnaFeodorovna (recomand Trandafirul stacojiu)
Kiera Aslog ( Un altfel de băiat rău)
SmileToTheKiller (Nouăzeci de secunde)
Georgiana Sandu (Prefa-te ca ma iubești).

Lista poate continua happy dar eu ti-am dat ce mi-a venit în minte pe moment. Dacă mai ai nevoie îmi poți da un mesaj.
P.S. Toate cărțile autorilor pe care ți i-am dat sunt bune, chiar toate big grin Eu am menționat doar câte o carte de la fiecare ca sa-ti fie mai usor cand o sa cauți.
Pupici și spor la cititwinking