| a2 a întrebat:

Tocmai ce mi-am instalat Second Life si tot timpul mi se blocheaza. Imi spune "Second Life appears to have crashed." De ce asta si ce ar trebui sa fac pentru a ma putea juca linistita nu sa merg doi pasi si sa ma se blocheze jocul?

ps: Un an nou plin de impliniri!winking

2 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Iti trebuie o alta conexiune.si trebuie sa ai instalate anmite update-uri in special la java.si nu te ingrijora ca se blocheaza pentru ca apoi isi revine.

| Emeraude a răspuns:

Probabil nu indeplinesti System Requirments, adica nu ai tot instalat sau memorie prea mica. Uita-te prin tutoriale si aprofundeaza putin si site-ul oficial, ar trebui sa se rezolve astfel.