| OpreaSimonaAlina a întrebat:

Am o problema cu jocul The Sims 2. De fiecare data cand il pornesc se incarca normal dar cand trebuie sa imi aleg orasul imi apare o eroare care spune "This application has crashed. This application will be now terminated. " Memorie am suficienta pe discul pe care l-am instalat. Imi puteti spune de ce se blocheaza? Cum as putea sa ma joc fara sa se mai blocheze?

3 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Placa video nu e destul de puternica, ai incercat vreun hack/virus, jocul este compatabil pentru windows-ul pe care il ai?
Daca ai vista sunt putine sanse sa-ti mearga.
Bafta!

| afterlife a răspuns:

Nu l-ai instalat corect probabil, reinstaleaza-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca nu merge pentru ca ai virusi