| claudiad a întrebat:

As avea o intrebare. Mi-am instalat acum cateva minute jocul 'Second Life' si am incercat sa-mi fac cont pentru a-l juca. Insa imi spune ca trebuie sa am peste 16 ani, chiar daca eu am pus anul nasterii 1990, 1963 etc. M-am gandit ca poate din cauza email-ului care desii nu stiu sigur presupun ca are ca anul nasterii 1996 dar mi-am facut un alt email cu o alta data si l-am pus pe acela insa tot nu merge. M-ar putea ajuta cineva?

1 răspuns:
| LaadyH a răspuns:

Buna happy
Nu conteaza ce email ai, trebuie doar sa pui ca esti nascuta in anul 1980, doar asa mergebatting eyelashes
sper ca te.am ajutat:*