| Mariusik97cj a întrebat:

Mi-am instalat Euro Truck Simulator si dupa ce intru in el mi se blocheaza PC dupa aproximativ 2 minute si trebuie sa dau restart.
Jocul l-am mai avut instalat pe acest PC si atunci imi mergea perfect.
De ce mi se blocheaza si ce ar trebui sa fac ca sa nu se mai blocheze PC-ul?

Răspuns Câştigător
| Dragomir_Virgil_Andrei_1987 a răspuns:

Ia-l dupa al sait si dezinstaleazal pe asta ar trebui sa-ti mearga funda te rog

| Almic_Rares_Marian_1979 a răspuns (pentru Dragomir_Virgil_Andrei_1987):

Asa am fãcut si eu si tot se blocheaza si trebuie sa dau restart la PC

4 răspunsuri:
| Dragomir_Virgil_Andrei_1987 a răspuns:

Ia-l dupa alt sait si dezinstaleazal pe asta ar trebui sa-ti mearga funda te rog

| Katy_Katalyna_1995 a răspuns:

Poi cred ca e jocul este virusat Funda?

| Salgau_Doru_1979 a răspuns:

Acceasi problema am si eu...inainte imi mergea perfect, iar acum mi se blocheaza exact cand vreau sa intru in el...stie careva vreo solutie?