| AlexandraEce a întrebat:

Tocmai ma gandeam, cum ar fi sa-mi fac undeva la un Salon 4 gauri in urechi. Este ceva bun? Nu-mi foloseste cam la nimic insa totusi. ii un motiv pentru care lumea are voie sa ma judece?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Draga Alexandra, iti poti face si cate 10 gauri in aceeasi ureche daca doresti, asta chiar este problema ta, oricum lumea te va comenta din orice motiv apare, pentru ca asta este gura lumii, pe care doar pamantul o poate astupa.
Poate ar trebui tu sa inveti sa nu mai pleci urechea la ce spune lumea si te asigur ca ai trai mai linistita si mai relaxata.
Prefa-te pentru inceput ca nu auzi rautatile oamenilor si treptat-treptat, chiar nu-ti va pasa. Asta este singura modalitate sa treci peste tot ce auzi aiurea.

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Î-mi placi!
Îţi dai răspunsul singur.
Dar ai dreptate, eu unul ma-ș uita cu scârbă la unul găurit pe faţă! Succes

| AlexandraEce explică (pentru mudokins78):

Hahahaa

| danay72 a răspuns:

Oamenii oricum te judeca.Dar trebuie să te gândești bine ca o data
facute, nu mai poti sa te schimbi.Nu ar trebui să iei în funcție de oameni anumite decizii, ci sa le iei in functie de ce e moral si corect. Nu urma mulțimea la rau.