| anonim_4396 a întrebat:

vreun salon in Craiova unde as putea sa imi dau gauri in urechi stiti? Si cam cat ar costa.:-P Funda kiss

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai bine mergi la dispensar, totul este steril.
Pa, pa.

| Senzaționalul a răspuns:

Nu stiu nici un salon.
Unde stau eu, costa 25 lei/ureche (gaura +cercel medicinal.)

| adelinna21 a răspuns:

De obicei gaurile in urechi se fac la bijuterii.platesc doar cerlelul acela medicinal.cred ca in jur de 10-15 lei este cercelul

| Ilovekendallandkylie a răspuns:

La bijuterii se da. Eu mi.am dat in lob cu 8 lei cu tot cu cercel medicinal si in cartilaj, mai scump, 20 de lei cu cercel medicinal.