| Anonimaaa_6055 a întrebat:

Tot vad pe youtube lucruri legate de "pocodot ". Ce e mai exact acest "pocodot"? Funda cine ma lamureste

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pocodot este un site de social networking la fel ca HI5, Facebook, Twitter si altele.Articolul menţionează că Pocodot a folosit povesti false pentru a se promova pe site-uri precum YouTube(deci un fel de spam). Acest lucru nu este cu adevărat o bună practică şi mulţi utilizatori cand au auzit cu ce se ocupa Pocodot părăsesc site-ul din cauza asta.(SPAM)
Aici este site-ul http://www.pocodot.com/ si daca observi inregistrarea este la fel ca la Facebook!