| kissmypixles a întrebat:

Ce este pocodot? Am vazut la mai multe comentarii de la clipurile mai populare de pe youtube si de ce unii scriu pocodot cu altfel de litere?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Pocodot este un site de socializare gen : facebook, myspace, netlog etc. Adminii acelui site nu fac decat sa-si promoveze afacera, adica sa-si faca site-ul cunoscut. Cum fac asta? Foarte simplu... posteaza sute de comentarii la videoclipurile cele mai vizualizate de pe YouTube, comentarii ce includ si link-ul catre site-ul lor, pentru a atrage cat mai multa atentie asupra acestuia. Este vorba doar despre bani...
O zi buna! happy