| TeQui a întrebat:

TPU @! problema grava aici... din ultima vreme am numai cosmaruri si nu stiu ce sa fac crying NU MA UIT LA FILME DE GROAZA ...doar la animeuri si mereu am niste vise fff urate Cum fac sa scap de cosmaruri? Dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| Deutzeuh a răspuns:

Buna...incearca sa nu te mai uiti la ele asa de des ci mai putin si spune o rugaciune seara si cand pui capul pe perna gandeste-te ce o sa faci cu prietenul tau. ca o sa te duci sa te distrezi la o petrecere...dastea.succes si somn usor:*(cand te vei culca:*)

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Lasa Naruto si mai iesi din casa.

| Catherine a răspuns:

Nu te mai uita la animeuri o peroada ...si daca cosmarurile iti dispar inseamna ca ele sunt de vina :*happy