| Tsiitsix3 a întrebat:

Uite. vreau si eu niste statusuri frum:X va rog nu din astea stupide. Fundita promitwinking(la cele mai bune)

Răspuns Câştigător
| pryncesSs a răspuns:

♥ Nu inteleg de ce esti atat de incapatanat, ti'am aratat ca pentru mine nu exista alt baiat!

●Timpul trece de parcă zboară, mă omoară. Mor de nerăbdare să te văd și a doua oară.

Fiecare tarfa de a'ta simtea parfumul meu in bluza ta cand te imbratisa devil:X!

Parfumul tau, in bluza meaa blushing :X!

Erai naturala, te simteai bine, si se vedea... Iti cauti jumatatea, si ti-ai cautat`o printre multi. Majoritatea erau copii care se credeau adulti happy!

Dar am nevoie de tine ca sa ma iubesti happy!

Conteaza masina de afara... apartamentul din capitala conteaza in ce tara o s`o duci la vara :*

♥Realitatea e mult prea dură atunci când dai de greu. Visele se spulbură aproape instantaneu

•Imi vine sa râd am impresia ca esti tâmpit.Ce naiba ti-am facut sa nu dormi linistit?

Astazi... te'as strange in brate asa cum n'am mai facut'o niciodata m'ai lasa?

Am doar o intrebare: te gandesti la mine oare?

Opreste'te o clipa. Priveste in jur spune-mi ce vezi. Esti pe drumul pe care chiar ti-ai dorit sa il urmezi?

Trec drept prin viaţă şi sunt mândra de trecut/Şi dacă e să pierd tot o iau de la capăt!

Am intentii bune, pe bune
n-ai tu idee. Cate cuvinte frumoase pot spune[smug]...
Am nevoie de-un minut
Ca sa-ti stric buna dispozitie

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?! •

Dar ochii ei nu mai vorbesc
Ea ca pe o lacrima m-a sters

Deviza lumii mele este: zâmbeste si ataca, triseaza si câstiga

Eu n.am nicio grija.grija mea o au altele!

Am invatat ca dreptatea mi-o fac eu,trec peste tine daca nu am incontrobatting eyelashes

Trec drept prin viata, si sunt mandra de trecut.

crede`ma, niciodata n`am vrut sa ti se prabuseasca lumea din cauza mea.blushing

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdutewinking

♥ Ezita sa crezi ca viata e trista love struck! Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista blushing. ♥

♥ Dar esti departe! Te vreau aproape love struck! ♥

♥ Poti sa ajungi repede sus! Cu un compromis in plus smug! ♥

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, Indiferent si, logic, într-un final, un prost...Si-un clasic adevarat,ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat! Hai te pup'a Alla love struck Fugi la Zdreamtsa ta rolling on the floor!

• Nu am scop sa atrag simpatii sau interese,de fapt de multi vreau sa-mi bat joc si culmeaaa. chiar imi iesee!

• Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

• respectul e ceea ce primesti pentru ceea ce faci si faci bine... uh ma barfesti destul... deci din respect ma pis pe tine

• Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara

* Imi impui prea multe, Chiar daca sunt chestii marunte! Crezi ca ma vei schimba?! Asta` i doar parerea ta.; d`; x

Deci... hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit"?

azi uit de to0atee; x o bere si`o tigara:] o sa trec pesStee; x de toate in cot o sa ma d0oara; x

♥ Eu nu fur inimi, le primesc cadou! ♥ *

Teoretic ma adori, practic ma iubesti! b-) *

Pentru ce-am facut si o sa se repete am 1000 de regrete! happy *

Să sufăr eu pentru voi?! O zic din nou. Bag ****-n lume şi v-o fac cadou!

Ce a fost al meu, acum e restul tau. Daca esti femeie tare, fa'l sa-ti cada la picioare. Te'nseala cu mine?! Clar! Nu da 2 bani pe tine puppy dog eyes

E puştoaică rău, e greu. Vrei s'o faci de casă, ai tupeu? smug

Hai, nu pune botu', esti copil?!;> *

ştiu că nu-ţi pasă!

El are de pierdut. Tu esti okwinking

Gresit sau Negresit. Nu ma Intorc. Promit happy
Prietenele mele? Te vor si ele oh go on

Succes! Sper ca esti baiat destept.E stres! Sper ca filmul are happy end.

Tu cauti consolare.Plangi ca nu'i usor... Dar consolarea n'o gasesti la mine in dormitor >:

Nimeni nu-i perfect! Dar ea te vrea

Daca vroiam sa te insel...O faceaam tine minte!batting eyelashes

[Indrazneste si vei reusi, cere si ti se va da!;-x]

Intr`o zi`Ai sa cauti! Zambethu`l meu`! In fiecare`EA!; x

Iti place cum se misca,cum se imbraca, orice i`ai face nu te`ai multzumi cu o bucata, o vrei toata sa fie numai a ta.Promiti sa ai cea mai mare grija de ea![; x]

Suntem prea diferiti dar asta ne tine,extremele se atrag stii ca asa'i mai bine smug

Plus cu minus se atrag. Ştii că nu am ce să fac. Felul tău de a fi mi.a pus capac!

N-avem ce sa vedem la televizor, Mai bine facem noi un film in dormitor, Pun pariu c-o sa ne placa, Daca nu mai incercam o data.

I like the candy:-x. I like the chocolate:-x. The ice-cream is very good:-x. But, I just love my lollipop:-x. Because I`m delicious`.blushing

Diferenta dintre noi, trebuie s`o batem in cuie, eu n`am prieten, dar prietenul tau iti da m**e;;

Imi spui ca ma iubesti chatterbox... M`am saturat de vorbe,vreau fapte nu povesti`![smug]

Si nu putea sa puna punct orice s'ar fi intamplat... Tinea prea mult la el, il iubea cu adevarat

#Nu plange mami, ma intorc la fetita mea! :X

Tu esti chiar un dulce; x... Da te strica prietena ta sad rolling on the floor! :*:*

Ai incredere in mine! oricati baieti ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tinewinking :X:X:X

Te`a iubit odata, si ai pierdut`o. In fine, nu tine doar de tine, ca daca te gandesti, tot el ti-a luat`o si tu ca prostu ai lasat`o! ti-a furat`o.

Tu eSty` o panarama In fatSa mea.`oh go on

Pentru Tine Inima Ar SpUne Multe smug... Dar` t0ushi` Se Abtssinee blushing! :X:X:X

Poate tie iti suna a dume, da o ard pe bune, zic lucrurilor pe nume.

@.Nu eram impreuna.ne proVocam reciprOc.wOw.ma tineai de mAna ...ai vrut sa ma saruTzi.nunu.nu asa CuRand, eRam ConfUza Nene.nu stiam ce ai De ganD! #

Nu esti cocaina, totusi sunt dependenta, Si imi place atat de mult c-o am in sange permanent.

# Si vorba aia, unde ai scuipat, nu pupa`winking Lasa pe altele sa linga :d

# Pisiii, da-te din calea mea, ca te calc pe coada!

# Acum toate papusile Chucky se cred Barbie J)

Funda puppy dog eyes?

2 răspunsuri:
| roxana_1249 a răspuns:

Buna

| roxana_1249 a răspuns:

Nici de moarte nu am teama, stie lumea cum ma cheama, cand acuz si ma razbun stie lumea ca-s nebun…"

Viatai scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti e foarte important…. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi… "

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti

Nu pot sa dorm si ingerasul mi-a spus sa ma gandesc la ceea cei mai frumos in viata mea. M-am gandit la tine pentru ca viata mea esti TU…’MiSs-YoU’

Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima… "

funda happy