| kytsi a întrebat:

Vreau si eu statusuri de fete fitoase si cu stil promit ca dau funda celor mai bune statusuri

Răspuns Câştigător
| ѕтяυмƒƒι a răspuns:

1) ma joc cu talente, si cu fite, sunt printesa intre fetite...

2)Am fite de la Paris, sunt printesa ca din vis, am pigmentul colorat si sclipesc ca un diamant...

3)fite, gesturi si tupe asta e talentul meu, pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine, stiu sa-nvart totul in loc, dobor prostii dintr-un foc...

4)sunt si doolce si amara,depinde de vrajeala~~sukarime si talent, dobor orice clasament~~diamant adevarat, exemplar unikt~~

5)Daca sunt subiect de barfa tu cretino esti o tarfa [:X]

6)Mersul meu de scena… Te baga in dilema… Vorbesc ca O profesoara… cu un cuvant te bag in Boala… pozez pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy

1 răspuns:
| shadovv a răspuns:

Eu nu vreau fundele tale.