|

Uite. vreau si eu niste statusuri frum:X va rog nu din astea stupide. Fundita promitwinking(la cele mai bune)

2 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

♥ Nu inteleg de ce esti atat de incapatanat, ti'am aratat ca pentru mine nu exista alt baiat!

●Timpul trece de parcă zboară, mă omoară. Mor de nerăbdare să te văd și a doua oară.

Fiecare tarfa de a'ta simtea parfumul meu in bluza ta cand te imbratisa devil:X!

Parfumul tau, in bluza meaa blushing :X!

Erai naturala, te simteai bine, si se vedea... Iti cauti jumatatea, si ti-ai cautat`o printre multi. Majoritatea erau copii care se credeau adulti happy!

Dar am nevoie de tine ca sa ma iubesti happy!

Conteaza masina de afara... apartamentul din capitala conteaza in ce tara o s`o duci la vara :*

♥Realitatea e mult prea dură atunci când dai de greu. Visele se spulbură aproape instantaneu

•Imi vine sa râd am impresia ca esti tâmpit.Ce naiba ti-am facut sa nu dormi linistit?

Astazi... te'as strange in brate asa cum n'am mai facut'o niciodata m'ai lasa?

Am doar o intrebare: te gandesti la mine oare?

Opreste'te o clipa. Priveste in jur spune-mi ce vezi. Esti pe drumul pe care chiar ti-ai dorit sa il urmezi?

Trec drept prin viaţă şi sunt mândra de trecut/Şi dacă e să pierd tot o iau de la capăt!

Am intentii bune, pe bune
n-ai tu idee. Cate cuvinte frumoase pot spune[smug]...
Am nevoie de-un minut
Ca sa-ti stric buna dispozitie

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?! •

Dar ochii ei nu mai vorbesc
Ea ca pe o lacrima m-a sters

Deviza lumii mele este: zâmbeste si ataca, triseaza si câstiga

Eu n.am nicio grija.grija mea o au altele!

Am invatat ca dreptatea mi-o fac eu,trec peste tine daca nu am incontrobatting eyelashes

Trec drept prin viata, si sunt mandra de trecut.

crede`ma, niciodata n`am vrut sa ti se prabuseasca lumea din cauza mea.blushing

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdutewinking

♥ Ezita sa crezi ca viata e trista love struck! Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista blushing. ♥

♥ Dar esti departe! Te vreau aproape love struck! ♥

♥ Poti sa ajungi repede sus! Cu un compromis in plus smug! ♥

Ai fost pe...2005 - 5879 + Vezi răspunsul întreg

2 răspunsuri:
| a răspuns:

Buna

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Nici de moarte nu am teama, stie lumea cum ma cheama, cand acuz si ma razbun stie lumea ca-s nebun…"

Viatai scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti e foarte important…. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi… "

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti

Nu pot sa dorm si ingerasul mi-a spus sa ma gandesc la ceea cei mai frumos in viata mea. M-am gandit la tine pentru ca viata mea esti TU…’MiSs-YoU’

Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima… "

funda happy

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează