| Rowanna09 a întrebat:

Unde ati merge in vacanta?(in strainatate undeva la mare/ocean) Funda cel mai frumos loc:X

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Miami smug

2 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Pfuaiibig grin daca toata vara as putea sa merg unde vreau, as merge la Marele zid chinezesc, pe urma la Cascada Niagara, La polul nord, pe cea mai inalta stanca, pe urma la Oceanul Atlantic la plaja, in Los angeles, si as ramane tot restul verii in America de Nord big grin

| n3bunatica a răspuns:

In Italia(Vada) e o plaja curata si o apa curata.si linistita.si in Bruxelles la mare, nu stiu sigur cum se numeste plaja sigur.dar e ff frumos:d