| Fuckin-Battlefield a întrebat:

Unde v-ati dori sa Fiti acum si (din pacate)NU sunteti? si Ce v-ati dori sa faceti acum si NU faceti?laughing:*

36 răspunsuri:
| adysor_2849 a răspuns:

In 1942 soldat in razboi si sa imi fac o cabanuta singur in padure

| oky a răspuns:

Undeva departe de frigul asta. Sa stau la soare si sa dorm :X:X.

| sdaniel a răspuns:

Undeva prin Spania si sa fac ce-mi place mai mult.

| bobo_2128 a răspuns:

Pe pirtie la Straja

| spooky a răspuns:

Langa mama in Italia :X. o imbratisare si sa vin inapoi :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza daca ar ploua sau ar fi furtuna cu viscol si gerul cit de mare dar as vrea sa fiu in natura intr-o padure in care n-am mai fost si departe de orice civilizatie dar nu o pot face ca sint cu serviciul in fapt.