| DaughterOfDarkness a întrebat:

Cele care sunteti fete v-ati dori sa fiti baieti sau baietii v-ati dori sa fiti fete? De ce? Dau si

Răspuns Câştigător
| Kiduuuu1445 a răspuns:

Buna :*

Sunt fataaa :X laughing

Si ma simt bine in pielea mea
Dar daca as fi baiat, nu as vrea sa fiu unul de genu' big grinaca as fi baiat, chiar si pentru o zi, m-as da jos din pat dimineata si as pune pe mine ce vreau, apoi as pleca de-acasa fara sa ma preocupe prea tare aspectul meu fizic
M-as uita dupa fete, as fi cu cine as vrea, cand as vrea si n-as fi niciodata confruntat pentru asta. As incerca sa fiu cu mai multe-o data. Daca o tipa e cu 5 e curva, daca un tip e cu mai multe e smecher happy.
Daca as fi baiat cred ca as intelege cum e sa iubesti o fata. Jur ca as asculta-o, pentru ca stiu cat doare cand pierzi acel cineva pe care l-ai dorit caci el n-a gasit in tine ce si-a dorit si tot ce ai avut s-a distrus!
Probabil ca daca as fii baiat mi-as face regulile din mers. Si nu stiu thinking Poate m-as asigura ca mi-e bine, ca nu imi lipseste nimic. Cred ca m-as distra, mi-as traii viata. happy Nu stiu. Dar sunt convinsa ca mi-ar fi mult mai bine decat acum. Siiii, fie vorba intre noi...batting eyelashes As fii un baiat dragut: Brunet. Ochi albastriiiiSau saten cu ochi caprui love struck Sau blond. in nici un caz roscatlaughing. day dreaming
Si totusi Baietii, baieti raman. Intr-o buna zi isi vor dorii sa fie barbati mai buni. ei nu asculta de noi, nu le pasa cat de mult doare pana cand pierd acel cineva pe care l-au dorit Insa stiu cum sa ne suceasca, sa ne faca sa-i iubim, sa ne faca fericite uneori, sa zambim cand ne e mult prea greu, sa ne dam seama ca am gresit fara ca ei sa ne zica un cuvant! E un pic ciudat cum cineva poate alunga ploile ce-au curs intr-una in viata ta, cum o secunda fara el te doare, si ajunge sa te-atinga sa poti zbura. In bratele lor poti visa mereu, poti ajunge acolo unde nu te-ai gandit niciodata doar privindu-i in ochi!
Am ajutat?batting eyelashes

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, n-as vrea sa-mi schimb sexul.winking

| Razvan a răspuns:

As vrea sa fiu baiat.Sa imi fac freza, sa ma duc la agatat, sa joc fotbal si bineinteles sa ma bat.Asta in primul randsmug

| Zenithf a răspuns:

Lol, m-am gandit cum ar fi fost sa fiu fata. Dar cred ca vroiam doar sa fiu cu o fata, ca acum sunt insurat si mi-o trecut gandurile alea. laughing

| Yang a răspuns:

Mi-as dori sa fiu baiat cateodata doar in urmatoarele cazuri:cand sunt afara la o bere (cum la noi wc-urile publice sunt pe cale de disparitie) sa pot sa fac si eu pipi fara sa mi dau jos pantaloni/fusta si repede; daca as fi baiat nu m-as mai epila nicaieri si as merge pe strada fara sa mi fie rusine ca am par pe picioare; sa mananc ce vreau eu fara sa imi fac griji daca fac burta sau nu, daca ma ingras, daca se vede; sa nu port tocuri; sa ma distrez la o nunta/disco/petrecere/zi de nastere fara sa par sarita de pe fix; sa pot fuma linistita pe strada fara sa se uite toate babele la mine; sa pot avea o relatie in care sa fiu mai rece; sa butonez telecomanda de la tv fara sa imi vina remuscari de constiinta ca nu e curat in casa sau ce fac de mancare azi?

| Necunoscută a răspuns:

Sunt fată, şi într-un fel, da! Mi-aş dori să fiu băiat. De ce? Pentru că eu cred că pentru un băiat e mai simplă viaţa din anumite puncte de vederehappy. Femeia trebuie să "suporte" mai multe thinking chestiilaughing: naşterea, menstruaţie, chestii-trestii. Pe când un băiat are viaţa mai lejeră, umblă din floare-n floarehee hee Şi cu îmbrăcămintea love struck De exemplu: când ai un eveniment, pentru un băiat e simplu oh go on îşi trage pe el un costum, pantofi, gel în păr şi gata!laughing Pe când o fată, până îşi caută o rochiţă, pantofiori, şi întrebarea capcană, cum îmi fac părul?big grin Ar fi mişto să fiu băiat, chiar dacă pentru puţin timphappy.

Dar, mă resemnez la gândul că sunt fată! Şi chiar îmi place!love struck

| yunnyaaa a răspuns:

Mie mi-ar placea sa fiu baiat:d
E atat de simplu` pentru eilaughinglove struck

| sandy a răspuns:

Mă simt bine in pielea mea, nu vreau să fată.

| dragutzyka29 a răspuns:

Eu sunt fata si cateodata imi doresc sa fiu baiat pentru ca ei sunt cool dar fetele sunt destepte

| hax0r a răspuns:

E bine sa fi baiat. foarte bine

| ionik_1763 a răspuns:

Pai nu stiu...eu is fata si mereu mi-am dorit sa fiu baiat(pentru ca traiam printre baieti) si ma gandeam ce usor e la ei, pe ei nu'i suna mama sa le zica :sa vii acasa cu o ora inainte sa se intunece. pot merge la discoteca, linistiti nu ca te prinde vreounu si cine stie ce'ti face, nu trebuie sa mai suport durerile menstruala, daca esti baiat ai mai multe usi deschise: daca e sa te faci director sau nu stiu chiar si ala de la canalizare, daca esti fata esti luata peste picior si principala intrebare dupa ce se combina cu tine e daca te... dar daca as fii baiat trebuie sa am mereu grija sa fiu cat posibil smecher (sa nu fiu pamapalau sau tocilar), sa ma dau la fete sa par tare, in GENERAL ei trebuie sa aduc venitu, si cu imbracamintea, a zis cineva mai jos. aa si baietii pot sa o faca cu cine vrea dar la o fata sunt riscuri, cam atatbig grin

| ionik_1763 a răspuns:

Scuzati gramatica de balta big grin

| adryano_7933 a răspuns:

Eu din initiativa mea. nu laughingwinkingwinking

| Rue a răspuns:

Eu mi-am dorit sa fiu baiat fiindca vroiam sa vad cum este si baietii sunt mai liberi, avand voie si putand sa faca mai multe chestii decat fetele. Insa dup-aia mi-a trecut, fiindca am constatat ca toti baietii se gandesc doar la cum sa si-o frece si nu stiu sa pretuiasa fetele, deci mai bine raman fata, decat sa ma transform intr-o maimuta fara creier big grin... desi ar fi interesant.

| lolvere a răspuns:

Mi-ar fi placut sa fiu baiat. mi-au spus mai multi ca eu trebeia sa ma fi nascut baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as vrea sa fiu fata pentru ca ele trec prin dureri mari cand nasc

| ๔คภยtzzค รקคгﻮє t๏t a răspuns:

Eu sunt fata si nu as vrea sa fiu baiatlaughing